Sırnak Depolama ve Dağıtım Hizmetleri

Nakliyat A.Ş

1996 Yılından bu yana A Tipi Antrepo hizmetleri sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektöründeki yerini çok kısa bir zamanda güçlendirerek pazarının en iyi ve en saygın lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. Daha sonraki yıllarda ise Türkiye’nin dış ticaretindeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmetlerini geliştirmiş ve günün şartlarına uygun olarak en iyi hizmeti uluslar arası standartlarda sizlere sunmaya tüm gücüyle devam etmektedir.

Kurumumuz, Avrupa yakasında, Halkalı Gümrüğüne Bağlı Çatalca'daki Antrepomuzda 9500 m² kapalı,9000 m² açık alan; Anadolu Yakasında Erenköy Gümrüğüne Bağlı Sancaktepe'deki Antrepomuzda 4500 m² kapalı,2400 m² açık alana sahip 2 adet antreposuyla birlikte; Avrupa Yakasında Çatalca serbest deposunda ise 5000 m² kapalı,2500 m² açık, Sancaktepe'deki Serbest Depoda ise 500 m² kapalı alana sahip depoları ile sizlere hizmet vermektedir.

Merhaba Sevgili Dostlar, Dostça bakışlarınızı ve sımsıcak duygularınızı hissediyor gibiyiz. Uzun yılların birikimlerini paylaştığımız, sizlere olan inançlarımızı ve yaklaşımlarımızı açıkladığımız yeni bir güne, yeni bir yüze daha gülümsediğimiz anları yaşıyoruz şu anda. Hayatı paylaşmak adına. O kadar çok sular aktı ki köprünün altından ve o kadar çok insan gönlü kazandık ki yıllardır. Gözleri gülen, yüzünden neşe akan, samimi, dost, arkadaş, değerleri dipdiri, gönlüyle gelip yüreğiyle giden insanlar tanıdık bizler. Sizleri tanıdık. Sizler de bizi tanıdıkça sarıldık birbirimize. İnandığımız değerlerimiz, iş yapma becerimiz, itibarımız, güçlü mali yapımız, geliştirdiğimiz verimli çalışma sistemlerimiz, kurumsal yönetim anlayışına olan inancımız ile sizlere 21 yıldır hizmet vermekteyiz. Tüm göstergelerde ibrenin pozitife dönmesinin ardındaki neden, ekonomi yönetiminde güvenin yeniden tesis edilmiş olmasıdır. Bu olumlu tablo bize de yansıdı. Başarmak erdemini yaşadığımızı varsaysak da, yapılabileceklerin bittiğine, yaşama adapte edilebilecek yeniliklerin tükendiğine inanmadık.

Bugün dünyada bir şirketin ortalama ömrü 7 yıldır. Bu bağlamda bakıldığında SIRNAK A.Ş.’nin hala büyümeyi sürdürebilmesi, yeni alanlara girmeyi tasarlayıp, tüketici memnuniyetine yeni bir anlam kazandırıp işlerinin odağı haline getirmesi şirketimizin 21 yıllık dinamizmini koruduğunu, hatta giderek daha da güçlendirdiğini göstermektedir. Daha evrensel olabilmek adına, görünen bilinenlerimizi veya bilinen görünenlerimizi değiştirmeye karar verdik. Ama asla yüreğimizi, yüreğimizdeki ışığı değiştirmeden ve eksiltmeden… Biz kaliteye ve kurumsallaşmaya verdiğimiz önemden, müşteri odaklı çalışmamızdan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmamızdan almaktayız. Kazanmış olduğumuz bu özelliklerimiz, önümüzdeki yıllarda da şirketimizin büyümesine ve ülkemizin çağdaş geleceğine katkıda bulunmasına en iyi şekilde hizmet edecektir. Paylaştıkca artarmış mutluluklar ve paylaştıkca azalırmış sıkıntılar. Bu nedenle siz bizim paylaşım dostumuzsunuz ve öyle kalacaksınız. Hayatı paylaştığımız, umutlarla...

Bize göre Kalite; verimi ve rekabet gücünü yükselten en önemli ögedir. Bu nedenle de yaşayan ve gelişen, kendi kendini yenileyen bir kalite ruhu oluşturmayı, Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmayı, Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmayı, Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücümüzle arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı, Hizmette süratimizle, Tüm faaliyet ve süreçlerde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi,

En mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla,Yaratıcı, yenilikçi ve geliştirici kadromuzla, Köklü geçmişimizle, Sektörde marka olma çabamızla; Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, anlatan, eğiten, sorulara ciddi ve doğru cevaplar vermeyi, Sorunlara çözüm olmayı, Toplum değer ve prensiplerine sahip çıkmayı, Tercih sebebi olmayı, Öneri ve eleştiriye açık bir hizmet kuruluşu olmayı ilke edinmiştir.
Vizyonumuz

Sektöründe her zaman lider ve tercih edilen bir firma olmaktır. Liderliği devam ettirmek için gerekli olan tüm teknolojik yatırımları,personel eğitimlerini aksatmadan devam ettirmektir.

Misyonumuz

Sorumluluklarından asla taviz vermeden, yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz güven ortamı içinde sadece hayal gücümüzün sınırlarındaki hızımızla en kaliteli hizmeti sunmak.

Sırnak Antrepo İşleyiş ve Mantalitesi

Şirket faaliyetlerinin tamamında en son teknoloji uygulanır,
Personelinin dürüst, uyumlu, çalışkan ve yaratıcı olmasına özen gösterir,
Personel kariyer planı yapar, eğitim ve gelişimine destek verir,
Sürekli geri dönüşüm yapar,değerlendirdiği kriterler geliştirir,rekabeti kendisiyle yapar,
Kurumsal teşkilatlanmaya, özerk yönetime, mutlak denetime önem verir,
Kanunlar çerçevesinde hareket eder,
İş ve toplum ahlak kurallarına titizlikle uyar.
Müşteri memnuniyeti her şeyin başında gelir,
Müşterisine değer verir, saygı duyar,
Verilen hizmetin tam sorumluluğunu taşır,
Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir,
Müşterilerine hızlı ve sağlıklı hizmet sunar,
Müşterileri ile daima iletişim içinde bulunur,
Müşterilerine sürekli yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir,
Müşterilerilerinin aciliyetine öncelik tanır,
Hizmet ve kalitede asla ödün vermez,
Müşteri bilgilerinin gizliliğine titiz davranır.
Müşteri Hizmetleri
Kalite Yaratmak
Süreklilik
Yenilikçi
Hızlı
Vizyonumuz
Sektöründe her zaman lider ve tercih edilen bir firma olmaktır.
Misyonumuz
Sorumluluklarından asla taviz vermeden, yılların tecrübesiyle
oluşturduğumuz güven ortamı içinde sadece hayal gücümüzün sınırlarındaki hızımızla en kaliteli hizmeti sunmak.